İstanbul Kamera Servisi Hakkımızda Çağlar Elektronik

Panasonic Teknik Servis Çağlar Elektronik

Firmamız 1973 yılında Osman Çağlar tarafından görevli olduğu Eskişehir de kurulmuştur. 1978 yılında İstanbul a taşınmış olan firmamız 1981 yılında Osman beyin hava kuvvetlerinden emekli olması ile Kadıköy Suadiye de halen faaliyette olduğu adrese taşınmıştır.

2001 yılında Tekofaks Elektronik tarafından yetkili servislik verilmesi ile Panasonic Yetkili servisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2003 yılında Osman bey işlerini oğlu Serkan Çağlar a devretmiştir. Firmamız Tekofaks firması ile çalışılan dönemde yapmış olduğu hizmetlerinden ve sağladığı müşteri memnuniyetinden dolayı birçok kez yılın en başarılı servisliği ödüllerini almıştır.

2009 yılında Panasonic Türkiye nin açılması ile birlikte firmanın Anadolu yakası merkez servisliğini yapmaya başlamıştır. İlk yılın sonunda İstanbul birincisi Türkiye ikincisi olmuştur. Gösterilen üstün hizmet ve çözüm odaklı hizmetlerinden dolayı 2011 yılı Ağustos ayından itibaren Panasonic Türkiye Kart onarım merkezi olmuştur. Bu konuda tüm Türkiye deki Panasonic servislerine hizmet ve teknik destek vermektedir.

Çağlar Elektronik Panasonic Yetkli Merkez Servis ve Kart Onarım Merkezi

Panasonic Teknik Servis


Panasonic Teknik Servisi, Panasonic yetkili servisi olarak hizmetinizdeyiz. Teknik Servis Sorunlarınızı çözmeye hazırız, Türkiye Onarım Merkezi 0216 362 72 62
Panasonic Kamera Servisi, panasonic yetkili servis, panasonik servisi, panasonic teknik servis, md10000, md9000, md10000 servisi, panasonic md10000 servisi, projeksiyon servisi, Panasonic yetkili servisi, Panasonic kamera tamiri, panasonic servisi